koray-dagdelen 2018-02-10T14:58:19+00:00

Koray Dağdelen

İşletme alanındaki Lisans Eğitiminden sonra profesyonel hayatına 1999 yılında Sigorta Sektöründe Commercial Union Hayat Sigorta A.Ş.’de (AvivaSA) başlamıştır.

Sonrasında görev aldığı Ata Yatırım ve Menkul Değerler Şirketinde Sermaye Piyasası Uzmanı olarak çalışarak finans konusunda uzmanlaşan Dağdelen 2002 yılında katıldığı Ak Emeklilik (AvivaSA) satış organizasyonunda 6 yıl Bölge ve Satış Yöneticiliği yaparak Bankasürans satış ve yönetim konularında uzmanlaşmıştır.

2008 yılında çalışmaya başladığı CPP Türkiye’de Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapan Dağdelen B2B ve B2C satış konularında deneyim elde etmiştir.

Türkiye pazarında Banka ve 3. Parti çağrı merkezleri üzerinden inovatif satış yaklaşımları geliştirerek bir çok başarılara imza atarak etkili sonuçlar elde etmiştir.

2009 yılından itibaren satışın, eğitim tarafında Freelancer eğitmen olarak çalışmış, 2011 yılından itibaren eğitim sektöründe uluşlararası bir firmada, 3 yıl farklı sektörlerde ki bir çok şirkete yetişkin eğitimleri vermiştir.

Halen Academictrend Eğitim ve Danışmanlık’ta yönetim ortağı olarak çalışmalarına devam eden Koray Dağdelen’in uzmanlık alanları, Direkt Satış, Kurumsal Satış, Satış Yönetimi, Sigorta, Hayat ve Emeklilik satışı, Bankasürans satış ve yönetimi, Çağrı Merkezinden Satış, İletişim NLP, Yönetim, Liderlik, Koçluk, Kişisel Gelişim, Değişim Yönetimi ve B2C pazarlamadır.

İlgi alanları; öğrenme metodolojileri, eğitim teknolojileri, davranış bilimleri, stratejik düşünme, yönetim sistemleridir.

Ayrıca , INLPTA (International NLP Trainer’s Association) akreditasyonunda NLP pratisyenidir.

İletişim bilgilerimiz

Brandium Residence R5 Kat:4 D:30 Ataşehir / İSTANBUL

Phone: 0 216 939 88 70

Mobile: 0 532 421 59 85

Web: www.academictrend.com